Tagi:

    No tags have been specified yet.

Butelki

Butelka Gorilla: 30 ml, 60 ml lub 120 ml

W naszej ofercie znajdziesz dostępne w różnych rozmiarach butelki Gorilla przeznaczone do przechowywania oraz dozowania olejów, żeli czy płynów. Dzięki różnorodnym pojemnościom: 30, 60 lub 120 ml możesz wybrać produkt, który schowasz do kieszeni, torebki, albo wykorzystasz w domu do mieszania i przelewania płynów. Prezentowane butelki cechuje duża szczelność, co zapobiega przypadkowemu wylaniu się płynu, ale też utracie aromatu.

Mała butelka z atomizerem do torebki, kieszeni lub plecaka

Lubisz, kiedy w miejscu, gdzie się znajdujesz, pachnie Twoimi ukochanymi kwiatami, lasem lub owocami? Aromaterapia ma dla Ciebie wyjątkowe znaczenie? A może Twoim sposobem na chwile relaksu jest palenie tytoniu o wybranym smaku? Teraz możesz zabrać ze sobą ulubiony olejek, gdziekolwiek się wybierasz — i to bez obawy o jego wylanie w kieszeni czy torbie. Dzięki butelce Gorilla o pojemności 30 lub 60 ml ulubiony aromat będzie zawsze w zasięgu ręki, a jego dozowanie — niezwykle proste i wygodne.

Wybierz oryginalną butelkę Gorilla z naszego sklepu

Oferowane przez nas butelki Gorilla o pojemności 30, 60 lub 120 ml nie zawierają szkodliwego BPA, możesz więc mieć pewność, że przechowywane w nich olejki nie wejdą w reakcję z żadną inną substancją toksyczną. Miękki wyciskany korpus oraz nakrętka z kroplomierzem lub atomizerem ułatwia precyzyjne dozowanie zawartości, a szeroki otwór pozwala na ponowne napełnienie bez rozlewania zawartości oryginalnego opakowania. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem małych butelek Gorilla, koniecznie skorzystaj z naszej oferty.

 

Osoby zainteresowane zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: (+48) 536-339-779

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Dołącz do naszego newslettera!

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Produkt dodany do porównania