POLITYKA PRYWATNOŚCI SKLEPU INTERNETOWEGO ZADYMIANIE24.PL


§ I. Polityka

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie internetowym https://zadymianie24.pl/ (dalej: „Polityka”) została stworzona i przyjęta przez BLUE STEAM PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Katowicach, ul. Ludwika 17 wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP 9542837791, REGON 521475754, E-mail biuro@zadymianie24.pl, tel. (+48) 536-339-779.

 1. Ceny produktów widoczne na stronach sklepu zadymianie 24.pl wyrażone są w złotych polskich, zawierają podatek VAT oraz nie zawierają kosztów wysyłki do klienta.
 2. Cena podana przy każdym towarze jest obowiązująca do czasu wyczerpania zapasów magazynowych.
 3. Informacje znajdujące się na stronach sklepu zadymianie24.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 4. Klient kupuje towar w oparciu o niniejszy regulamin za pomocą strony internetowej www.zadymianie24.pl
 5. W przypadku niedostępności całości lub części towaru objętego zamówieniem, zadymianie24.pl niezwłocznie zawiadomi o tym Kupującego i w przypadku dokonania zapłaty ceny przez Kupującego zwróci otrzymaną od niego sumę pieniężną.
 6. Promocje, upusty i inne obniżki w sklepie zadymianie24.pl nie łączą się ze sobą.

§ II. ZAKUPY I WARUNKI ZAMÓWIENIA Zakupy w sklepie internetowym można składać wypełniając formularz zamówienia. W celu dokonania zakupu konieczne jest podanie kompletnych i prawidłowych danych.

 1. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza oraz akceptacja warunków zakupu i regulaminu sklepu zadymianie24.pl dostępnych na jego stronie. Zamówienia można składać poprzez stronę zadymianie24.pl - 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.
 • Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym.
 • jeżeli wpłata zaksięgowana jest do godz.12 danego dnia — towar wysyłany jest w tym samym dniu.
 • Realizacja zamówienia dokonywana jest za pośrednictwem firm kurierskich. Realizowanie zamówień odbywa się w dni robocze. Zamówienia złożone w dni robocze po godzinie 15, w soboty, niedziele oraz święta będą realizowane następnego dnia roboczego.
 • Dostawa towaru odbywa się w sposób wybrany przez Kupującego sposób.

§ III. Zwrot towaru

 1. Kupujący ma prawo odstąpić od umowy kupna w ciągu 10 dni bez podania Przyczyny
 2. Kupujący ma prawo zwrócić zamówiony towar, pod warunkiem że towar zostanie zwrócony w stanie nienaruszonym i oryginalnym opakowaniu.
 3. Aby dokonać zwrotu, należy złożyć i wystać na adres e-mail (lub korespondencyjny) Sprzedającego oświadczenie o odstąpieniu od umowy:
 4. W takim przypadku Kupujący ponosi koszty wysyłki towaru. Zwrot towaru należy dokonać niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni roboczych
 5. Po upływie 14 dni roboczych Sprzedający może odmówić przyjęcia zwrotu towaru.
 6. Procedura zwrotu dotyczy tylko towaru, który nie nosi śladów użytkowania.
 7. Towar, który nosi jakiekolwiek ślady użytkowania nie podlega zwrotowi.
 8. Sprzedający nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

§ IV. GWARANCJA I REKLAMACJE

 1. Wszystkie towary oferowane przez sklep www.zadymianie24.pl posiadają gwarancję.
 2. Zgłaszając reklamację produktu. należy przesłać uszkodzony towar w odpowiednio zabezpieczonej paczce na adres sklepu wraz z protokołem reklamacyjnym i dowodem zakupu.
 3. Zawiadomienie o niezgodności towaru z umową sprzedaży można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biuro@zadymianie24.pl
 4. Sklep www.zadymianie24.pl ustosunkuje się do żądania klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni roboczych. Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Kupującego adres e-mail lub w inny sposób dogodny dla Kupującego.

§ V OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 1. Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówień.
 2. W przypadku wyrażenia zgody przez klienta dane te mogą być wykorzystane również w celu informowania o nowych produktach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.zadymianie24.pl
 3. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim.
 4. Powierzone dane osobowe są przechowywane zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów prawa polskiego.
 5. Kupujący ma prawo do wglądu w swoje dane osobowe, ich poprawy a także usunięcia z bazy danych sklepu www.zadymianie24.pl

§ VI. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Jakiekolwiek spory wynikłe z umów sprzedaży między Sprzedającym a Kupującym będą w pierwszej kolejności rozpatrywane na drodze negocjacyjnej.
 2. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy prawa ukraińskiego

Dołącz do naszego newslettera!

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Produkt dodany do porównania